Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s wi fi routrem (RouterBoard 951g 2HnD)

Hezky vecer vsem. Takze situace byla takova ze jsem jsem si pousel na TV Youtube z telefonu pres bluetooth a kamos si ze me zacal delat prdel ze to furt prepinal ze svyho telefonu tak jsem ho chtel vystipat z moji wi fi a sel jsem se zalogovat do nastaveni routru pres 192.168.88.1/ a prepnul jsem z AP home do nejakyho rezimu nebo ja fakt uz nevim proste jsem to nejak posral a situace je takova ze mi router nevysila zadny signal, neraguje resset a nereaguje anina primy reset priloenim kovu na kontakt. Jak to mam dat do kupy ????? Dekuji za odpovedi

Hlavne neprikladaj ziaden kov na nejaky kontakt.

Pripoj sa cez LAN, a nastav si ho spravne. Ak nedostanes spravnu IP cez DHCP (skontrolujes si prikazom ipconfig -all) tak si nastavis docasne rucne IP a masku z rozsahu routru, aby si sa do tych nastaveni dostal.