Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s routerom "zte home gateway speedport entry 2i"

Dobrý večer mám otázku ohladom wifi routra, mám VDSL internet od telekomu a dnes mi začala vypadávať sieť. Z ničoho nič mi na routeri prestane svietiť "DSL" a "Online" a vypadne celý internet, po asi 2 minútach mi zase naskočí a ide normálne po dobu niekolkých minút a znova vypadne sieť. Chcem sa spýtať, môže to byť vadný router alebo to je chyba v sieti telekomu? Dnes ráno sa to stalo prvý krát nikdy predtým sa to nedialo, keď tak mal som výpadok na pár hodín ale nie opakovane. Dnes som napočítal viac ako 30 výpadkov tohto typu. Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem vopred za pomoc.

Volaj na technicku podporu Telekomu, nahlas vypadky a oni sa na to vedia zdialky pozriet, vedia skontrolovat odstup signalu od sumu, pripadne ti zmenit data rate na nizsi, cim sa zvysi stabilita linky.
0800123456 je bezny hotline a tusim 0800123777 je technicka podpora (obe bezplatne, ale je mozne, ze si par minut pockas...moj rekord je 20min;o)).