Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení externího monitoru k AllInOne PC

Ahoj, mám pár let staré AllInOne PC, u kterého mi odchází displej. Nevíte někdo, jestli by k tomu šel připojit jiný monitor, který by nahradil vestavěný displej? Počítač je https://www.amazon.co.uk/ASUS-EeeTop-Touchscreen-B lu-ray-Premium/dp/B003ZWL9EQ, monitor bych koupila nějaký obyčejný, např. https://www.alza.cz/22-philips-223v5lhsb-00-d22867 94.htm?catid=18853366. Bude k propojení stačit kabel koupený s monitorem nebo musím koupit nějaký jiný? Přikládám ještě fotku zdířek na počítači.
Díky za odpovědi.

Jak interny odchazi? By som to rozobral a kukol sa ze jak je to tam napojene vovnutri, ci to je LVDS ci co. LVDS by bolo blbe to by sa musel zohnat stejny panel (ale je to mozne), ale ak to tam je napojene inac tak sa nieco da s tym robit.
Ak odchadza napr. len podsvietenie tak sa da vymenit menic podsvietenia, apod. Zavisi co tam jak odchazi. Mozno neodchazi display ale grafika a to by potom nepomohol ani externy.