Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi nejde obnovit systém WIN 10 z bodu obnovení?

Dobrý den,

chtěl jsem obnovit systém WIN10 z 10.3.2017, ale píše mi to, že se obnovení nezdařilo. Zkoušel jsem i jiné body k obnovení - i jiné měsíce, ale stále mi to píše stejné --Nedošlo ke změně systémových souborů a nastavení počítače. Chyba 0x82270091. Vyzkoušejte pokročilou metodu obnovení.

Jenomže já nevím, jaké ty metody pokročilé jsou.

Obnovit jsem chtěl proto, že jsem omylem smazal soubor Sped Dial, který jsem tak musel znovu doinstalovat, když mi to neobnovilo ze dne, kde ten Sped Dial ještě byl.

Vytvářím si každý týden nové body obnovení. Ale nebylo to nic platné.

Ptám se, proč se mi systém neobnovil? Kdybych potřeboval opravdu systém WIN 10, Mozilla Firefox, stolní PC, obnovit kvůli nějakým vážným problémům, tak by mi ty moje body obnovení vlastně byly k ničemu.

Děkuji za případné rady, jak třeba postupovat při obnovení pokročilým způsobem. Jsem jen uživatel.

1. Skus restartovat windows, a potom skus obnovovat.
2. Ked nepomoze tak skus restartovat windows do nudzaku (shift drzat pri restarte) a skusit to tam.
3. ked ani to nepomoze tak nabootovat z instalacky Win, tam su moznosti opravy, a tusim aj moznost bodu obnovenia.

Zmysel je v tom aby tam nic nebezalo co by branilo prepisat ten WindowsApps adresar. Moze tomu branit aj nejaky dementny antivir, ten mozes vypnut alebo kludne odinstalit a restart a skusit obnovu.
Bod obnoveni neni kompletna zaloha windows, len taka srandicka ala microsoft ze mozno to funguje a mozno ne. Kompletna zaloha windows je bitova kopia.