Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsou tyto notebooky Lenovo stejné?

Ahoj, jsou tyto notebooky stejné ,nebo jsou odlišné mají jen jiný název ?

1.) https://eshop.kak.cz/zbozi/nti129c-notebook-lenovo -ideapad-310-cerny-black/#speciface

2.)https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-310-15isk-red-b azar-d4662707.htm?catid=18848814

Koupil bych ten od ,,Alza´´ ,ale všiml jsem si ,že je rozbalený a píšou tam ,že tam nemusí být komplet balení. Našel jsem ,pak ještě ten druhý mají to skoro všechno stejné jen se ptám jestli jsou stejné ,nebo co je ,když ,tak jinak. Díky
Změna předmětu, původně: Prosím rychlou odpověď jsou tyto notebooky stejně ? (host)

Tak nevím co si pod tím mam představit ,že se nehodí na hry vím ,že notebooky nejsou na hry spíš stolní PC ,ale za tu cenu se toho moc nedá sehnat co by byla nadupaná mašina. Často cestuji a proto se mi hodí více notebook ,než stolní PC nemusí to být nadupaný notebook ,ale stačí aby utáhl základní a novější hry. Díval jsem se různě na YT na hry a docela to tahal.

CSGO -Normální detaily 100 Fps
GTA 5 - Střední 50 FPs