Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Web se ze stejneho .css souboru umisteneho jinde zobrazi jinak??

-otevřu ze složky /web/index.html
-zmáčknu ctrl+A, ctrl+c
-otevřu ze složky /web/indexZ.html
-zmáčknu ctrl+V
-uložím. Zkontroluju - oba weby se zobrazují identicky.

V adresáři /web/ je soubor styl.css

v index.html se na něj odkazuje pomocí <link href="styl.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
-v adresáři na FTP si označím soubor styl.css>ctrl+c a nakopíruju ho do složky /web/css
-v indexZ.html změním odkazování do tohoto adresáře jako: <link href="css/styl.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

výsledek? v indexZ.html se zobrazí asi tak 95% správně z toho css, ale todle se prostě nezobrazí až do konce jako u index.html
https://content.screencast.com/users/fck33/folders /Jing/media/a8b18809-d0db-416a-a805-09559b52c02d/2 017-03-13_1617.png

když opět změním cestu na <link href="styl.css" rel="stylesheet" type="text/css" /> tak se to zobrazí 100% správně. Oba soubory mají stejně bytů.

-WTF?

link je nepárový (samouzavírací) tam lomítko nieje potreba aj keď niektorý ho tam dajú, aj tak ho ale prohlížeč odignoruje.. o tom sa tu už psalo.

Jinak doctype môže mať vliv, záleží od kódu,... jinak v CSS je definovaný nadraidený element (ak podriadený sa počíta percentuálne z nadriadeného) aka:

html, body {
height: 100%;
width: 100%;
margin: 0;
padding: 0;
}