Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem i5 6500 brzdí gtx 1060 6gb

Ahoj je možné že mi procesor i5 6500 brzdí gtx 1060 6gb ve hrách? všeci říkaly že ne ale například v gta v mám procesor na 100% a grafiku na 80% nevíte někdo co s tím? JE možné že by to bylo ramkamy když mám 2x hyperx ddr4 2133? jinak další problém je že v gta v mám dobrá fpska ale třeba po 2 hodinách ve hře se mi to začně lagovat a pak mám třeba i 40 fps i když předtím jsem měl stalých 60. Předem díky za odpověď

No, tak jedine reinstal Windows, Defender je OK, jestli mas i airflow dobre, asi ano, tak nevidim problem.

Nerad ten reinstal doporucuju, ale nic jineho me nenapada, samozrejme po ciste instalaci Windows nainstalovat aktualni ovladace z webu vyrobcu tvych komponent, nikdy nepouzivej na ovladace nejake ty obecne utility typu driver booster apodobne, to take muze zpusobovat problem.

Napada me jeste jedna vec, co presne za to EVGA mas? Jestli to totiz nevyresi reinstal pocitace, tak teoreticky, uz jsem to i zazil, ale je to vyjimecny pripad, vadny zdroj muze zpusobovat neuveritelne veci, ktere by jsi nikdy nerekl, ze mohou pochazet od zdroje, snad to nebude i tvuj pripad.