Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natáčanie

čaute neviem či to tu patrí ale chcel by som vedieť... dnes som skušal natačať video z hry cez program OBS Studio no a keď som už video mal natočené a pozrel si to tak to strašne sekalo lenže mne to v hre vôbec nesekalo a mal som v pohode 60fps. Ak niekto viete ako by som to mohol natočiť bez sekanie prosím poradte

Aha, takže vy nemáte ani nainštalovaný driver,... možno ani ostatné drivery. Chipset a ostatok najdete na stranke vyrobcu MB (záklafnej dosky) a driver od Grafickej karty na stranke buď nVidia (GeForce) alebo AMD. Možno by bol dobrý screen zo správcu zariadení. Pravým na "Tento Počítač" -> vlastnost -> na pravo máte položku správce zariadení.

A nestartuje sa ten nahravaci program na intel grafike? To by samozrejme neslo.
Zvolil si tam NVENC? Skus si trebars v biose vypnut switchable grafphic a nechat len nvidiu, ak to je na tom ntb mozne.
Ale mobilne grafiky nemusia vsetko podporovat. Notebooky nie su na hranie a ani na nahravanie.

Nemas nic aktualizovat.
Pozri si na web vyrobcu notebooku ci tam je nieco novsie pre ten model.
Ak je tak to nainstaluj ak ne tak nerob nic.
Ak najdes nejaky pre mobilne grafiky na nvidia webe tak pripadne sa da skusit aj ten ale potom nemusi fungovat vobec nic spravne. Preto by som to vseobecne radsej neodporucal (v niektorych pripadoch sa to da pouzit, overuje sa to pokusne, ci vsetko ide a nic neblbne.)
P.S. oni pre mobilne grafiky na nvidia webe nemusi byt ani vobec nic, ja to nesledujem. Vyrobca ntb to ma rovno od nvidie a ne z nejakeho webu, t.j. nemusi to byt stejne co ma na webe nvidia.

On nevie preco to nefunguje, furt bude pisat ze aktualizovat. Ja neviem ci tvoja grafika to vobec podporuje.
Najprv si pozri web vyrobcu notebooku. A over si ze ten program ide na nvidii.
Mozes pripadne skusit aj ten ovladac z webu nvidie ale ja by som to skusal az ked nepomoze nic z webu vyrobcu ntb.