Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o pomoc: Tento web není dostupný.

Zdravím. Potřebují pomoct ohledně připojení k webu.
Když jdu na badoo.com Nelze se na něj připojit.
Napíše to:
Tento web není dstupný.
Web badoo.com odmítl přípojení.
Zkuste:
Zkontrolovat připojení
Zkontrolovat proxy server a firewall
ERR_CONNECTION_REFUSED

Zkusil jsem reset modému, skontroloval firewall, antivir a nic jej neblokuje dokonce jsem zkusil i toto: Start>spustit>(napsat) netsh int ip reset>OK
A tak bych byl vděčný zda by mi někdo poradil co s tím. Děkují

Takže jsi zkontroloval ten soubor hosts?
Nebyl jsi na tom webu nějak hyperaktivní a nemáš tam ban?
Nejde se tam dostat ani jinými prohlížeči? Já se tam dostanu vším, kromě Firefoxu 47 (v 52 to jde). Je možné, že mi to blokují nějaká rozšíření, ale mi to nevadí, já tam stejně nechodím. Zkus si v tom tajném prohlížeči udělat nový profil.

Právě že jsem na tom webu nebyl vůbec až dnes jsem se tam chtěl zaregistrovat...
Ano zkontroloval. Nejde.. stahoval jsem už i mozilu a ostatní známé..
A v prohližeči nemám krom "twitch now" žádný doplněk a ten by to neměl blokovat, neboť je jen pro www.twitch.tv na to aby jsi viděl kdo z streameru je online anžby jsi musel jít na web.. :)

našel jsem.

smaž celý řádek nebo ho zakomentuj křížkem #
rozumnější ovšem je tam záznam nechat a na celé spammerské badůů se zvysoka...

Ale odstranil jsem ho a jeho všechny součásti.

haha. obsah hosts jak vidíš tak ne.

Aktuálně použivám eset.

eset je výrobce. dělají nod a ess, ten druhý je problematičtější - až se zas budeš divit, že ti něco nejde.