Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chumelící tečky ve hrách

Zdravím,

ve všech hrách se mi začaly objevovat divné tečky (jako když chumelí). Čím by to mohlo být? Ovladače jsou nejaktuálnější.
ulozto.cz!HpvCirlhzAuy/gta5-2017-03-12-20-29-28-75-mp4
ulozto.cz!DBjYSGKbOO2g/1-jpg
ulozto.cz!tJYkSiaeYPwa/2-jpg
ulozto.cz!JPq94k18zN3C/3-jpg

AMD Athlon X4 860K, Kingston 8GB KIT DDR3
1866MHz CL9 HyperX , GIGABYTE F2A88XM-D3H, Seasonic S12II-520, SAPPHIRE NITRO R7 360 2G

Děkuji za rady.

Láďa

Si dovolim ten thread zneuzit k vlastnimu dotazu - mam podobny problem, nicmene se objevuje/objevoval pouze ve dvou konkretnich flashovych browserovkach (jedna uz nebezi), nikde jinde jsem se s tim nesetkala.

Dela to (obcas) takovehle osklivosti:

[http://pc.poradna.net/file/view/28389-screenshot-2 017-02-21-22-18-17-png]

Muze to i tady byt stejna pricina? Je to notebook, takze by me to prehrivani asi uplne neprekvapilo. On ten pocitac pri spusteni te hry obvykle taky zacne topit jak vzteklej.
Intel Core i7 4702MQ Haswell, RAM 8GB, NVIDIA GeForce GT 740M 2GB