Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava do 40 000 Kč

Zdravim, příští týden si chci kupovat herní počítač skylake nebo jak se to píše ale vůbec nevim jaký mám vybrat, chtěl bych aby v ceně byl započítan monitor klavesnice a myš. Chtěl bych spustit všechny hry na maximum, ted jsem koukal na počítače na alze a spoustu počítaču je tam zlevněno tak nevim jaký mám vybrat. Jsou tam počítače s grafikou GTX 980 ale ta už je ted stará ne nebo je furt silná? a pak GTX 1070. Ale opravdu nevim abych peněz potom nelitoval že nic neběží jak jsem očekával. Na czc prý sestavujou pc taky takže je asi jedno jestli píšu sem nebo tam funguje to tady stejně dobře ne?.
Třeba tady https://www.czc.cz/acer-predator-g1-ag1-710-cerna_ 3/195204/produkt
https://www.alza.cz/alza-gamebox-neo-gtx1070-w10-d 4304764.htm?catid=18848818
https://www.alza.cz/acer-aspire-predator-g3-710-sl eva-d4535185.htm?catid=18848818
Díky moc

Nevim, ktera to tu sama tvrdila. Nicmene i7-7700, trochu potaktovany i7-6700 a ten mam a tak mohu vyvozovat zavery. Ja bych se vubec nedivil, kdyby R5 1600X byl vykonejsi i na to jadro. Za me snad priplatit i7-7700K, kterej jede na vyssich frekvencich a ten urcite RyZen nedozene. Jenze mne se treba sestava od M-Pola moc nelibi a veci ktere bych zmenil vcetne procesoru by vedly k nadlimitu o nekolik tisic, coz asi pro tazatele bude problem. Proto bych asi pockal na RyZen R5, pokud je 40K maximalni strop.

Jenze mne se treba sestava od M-Pola moc nelibi

Nemusí, ale ten návrh je podřízen limitu + co největšímu hernímu výkonu, navíc fyzicky odzkoušenému/funkčnímu a tomu co je k sehnání na současném trhu.
(nic výkonnějšího nesesmolíš, jen max.změníš část komponentů které na výkon a životnost mít vliv mít nebudou)