Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spuštění hry

Stáhl jsem si hru a nemohu ji spoustit.Nemohu k tomu najít správnýprogram jak to otevřít(spustit)Doufám že mě někdo poradí.Zatím díky.
[mod]Změna kategorie, původně: Programování (AZOR)[/mod]

Tak alkohol 120% jsem měl od mého kamaráda který je teď momentálně pryč.Nějakým spůsobem to dal do toho akkoholu a teť už doopravdy nevím co stím mám udělat.Jestli bys byl tak ochotný a poradil mi stím moc tě o to žádám zatím díkas.

P.S.BUDEŠ MUSET POLOPATĚ JAKO S...ALE UČENÝ Z NEBE NESPAT

Ok du to zkusit :) stáhni si alcohol 120% třeba tady: alcohol-120 nainstaluj ho potom ho zapni vlevo v panelu budes mít nastaveni tam klikni na virtuálni mechaniky nastav si počet mechanik a pak klikni na asociace s formáty a asociuj to se vším :) pak si najdi image soubor klikni na něj pravým a dej připojit image a klikni na mechaniku ke který to chcesš připojit. až to udeláš měl by se ti spustit normalne autorun tý hry no a když ne tak otevři tento počitac najdi si tam tu virtualni mechaniku a otevři jí :) a pak udělej co potřebujes :) PS: vysvetlovani neni moje silna stranka doufam ze to pochopis :)