Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabe FPS v hrach

Dobry. Vcera mi dosla grafika Asus 1070 GTX,
https://www.google.sk/search?q=Asus+1070+gtx&clien t=opera&hs=v43&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUK Ewi7vZTd5NfSAhWK2hoKHX3DAMwQ_AUIBigB&biw=1920&bih= 981#imgrc=8YEQtISN4amFEM:
Poprosil by som radu pretoze som skusal vsetko a nic nezabera. Ked zapnem akukolvek hru Mafia3, Doom, atd. v kazdej hre sa FPS drzina 60 a kolisanim iba klesa preto sa stane ze sem tam to sekne co by asi pri mojej zostave nemalo. Viem ze niektore hry su uzavrete na 60 FPS. Pozeral som na youtube videa a tam maju v tychtoch hrach aj viac FPS ako je 180 FPS cca. Moju zostavu mam rozspisanu nizsie. Neviete kde moze byt problem? Dakujem za kazdu radu!

Zostava:
CPU: Intel I7- 5820K
Ram: Kingston 16Gb 3000Mhz
GPU: Asus, Nvidia 1070 GTX 8gb
HDD: SSD 120Gb +1TB + 300Gb
Doska: MSI X99A RAIDER
Zdroj: Fortron 750W

Si myslim ze bud nemas spravne vypnuty vsync, alebo mas nejake spomalovacie programy napr. viry vytazujuce grafiku (spustal si tam nejake cracky apod? ak ano tak takmer nabeton je to to), alebo mas nejaky problem s ovladacmi, alebo sa prehrieva nejaky HW.
Ale v prvom rade musis vypnut vsync, a potom hladat dalej ze co brzdi.