Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje monitor na grafice a nejdeou nainstalovat ovladače..

Koupil jsem si novou grafiku ge force 650 TI, odinstaloval jsem starou grafiku(ovladače) a při nainstalování nových ovladačů, mi nejde najít grafickou kartu. Nvidia driver mi napíše: Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky.Mohl by mi prosim někdo poradit? Předem děkuji za rady.A chtěl bych se zeptat jak v BIOSu a nastavit primary adapter na PCIe grafiku, a interní smazat prosil bych o návod Díky..Mám win 10. 64bit

grafika nejde. Ide len ventilator.
Tak to zapoj spravne aby sla aj grafika (napajanie grafiky apod)
Do biosu load defaults a save&exit.
Ked to nejde ani potom a je zapojene napajanie grafiky spravne, tak moze byt grafika vadna. Alebo slot dosky.

(a pisal som o spravci zariadeni, neviem naco fotis nejaky blby program)