Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou OutDoor kamerku doporučujete?

Zdravím, již delší dobu si chci koupit outdoor kamerku jako je gopro, ale jelikož jsem student a mám omezený rozpočet, tak se vás chci zeptat co by jste mi doporučili. Nejlépe ať to má už nějaké vybavení (SJcam, Lamax,...). Cenou nejlépe do těch 4500kč, předem děkuji za všechny vaše rady :)

Já mám delší dobu lamax x8 a nic jinýho bych nebral. Je to parádní kamera za slušný money. A jak požaduješ, tak je u toho úplně všechno vybavení co by jsi mohl potřebovat. Takže pokud pořád se rozhoduješ, tak doporučuju tohle.