Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepříchozí SMS a volání než restartuji telefon.

Zdravím, mám menší problém. Kupoval jsem Galaxy S7, první měsíc vše OK, všichni se mi dovolali a SMS mi normálně chodily. Problém nastal po upgradu na android Nougat. Od té doby se mi občas stane, že mi nechodí SMS a nikdo se mi nedovalá (jako bych měl vypnutý telefon). Vůbec si toho nevšimnu, pak mi kamarád říká, že mi psal a mně nic nedošlo. Restartuji telefon a najednou několik SMS a info o zmeškaných hovorech. Občas to po restartu funguje třeba pár dní, občas pár hodin a jsem zas na začátku. Je to hodně nepříjemné a otravné. Jak říkám, předtím s tím problém nebyl, až po upgradu toho androidu. SIM mám od 02 a nikdy předtím to nedělala. Vážně si nevím rady, co zkusit :/. Doufám, že není S7 rozbitá :D. Děkuji za případné rady.

U hodně levného telefonu pomohlo vypnutí LTE (Preferovaný typ sítě dát na nabídku bez LTE). U S7 bych to řešil operátorem, případně reklamací.
Dodatek: Provedl jste po přechodu Nougat "obnovu továrních dat?"

Ked si stiahnes zvrchu na displayi tu listu tak tam ma byt meno operatora, a ked sa ti to stane tak tam mas asi namiesto toho "len nudzove hovory"? Potom to vies aj sam si pozret ci to zblblo.
Ked to nastalo firmwarom tak bud vratit firmware nazad na povodny co v tom bol, alebo skusit reflashovat ten stavajuci apod. Upgradovane to bolo jakym postupom? Vyskocilo to samo ze existuje upgrade?
P.S. este preistotu v nastaveniach chod do vyber siete a daj tam ze automaticky, nic neuprednostnovat ci jak to tam je.

Obnovu továrních dat jsem neprovedl. Mám ji provést? Vůbec mě to nenapadlo.

Chyba!

Pamatuj pri updatu telefonu na vyssi verzi, napriklad 6.0 na 7.0 vzdy provest obnovu tovarniho nastaveni, je to blbe, protoze pak je treba vsechno nastavovat znovu, ale je to nutne.

Nekdy je to potreba i pri mensich updatech napriklad z 5.0.1 na 5.0.2, ale tam se to dela prave az kdyz neco nefunguje jak ma.