Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářský NTB okolo 16k

Ahoj, přítelkyně shání notebook okolo 16 000 Kč (tj. by dala i 17 000 Kč, ale ne o moc víc).

Požadavky:
Nesmí to být Lenovo (nemá je ráda, nejsou hezká ... ani nic neříkejte ... :-D)
Lehčí, nejlépe bez mechaniky
Nepotřebuje dedikovanou grafickou kartu

Co bych rád já:
Procesor i3 / i5 (nejlépe Skylake)
Full HD
IPS panel, hodně kouká z postele na filmy
1 TB disk (SSD netřeba)
8 GB RAM (stačí DDR3L)

Pokud máte nějaký tip, dejte vědět. Děkuji :-)

HP má ráda, Acer jí nevadí. Problém je, že tvůj ntb má jen HD rozlišení, TN panel, 4 GB RAM. Neříkám, že je špatný, ale s takovou konfigurací se dá sehnat i o 3 000 Kč levnější. Když má větší rozpočet, rád bych ho naplnil (kupuje si ntb na cca 4 - 5 let).