Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova grafika no signal

Dobry den, koupil jsem si novou grafickou kartu gtx 1070 ( misto rx 480) po zapojeni GK se mi ale stale zobrazuje no signal, karta normálně svítí ( vetracky nebezi coz ma byt ale normalni co pisi v manualu maji bezet az pri vetsi zatezi). Nevi nekdo co bych mohl zkusit ? Led dioda pod grafickou kartou sviti cerveve. Zkousel jsem pripojit pres displayport a hdmi ale nejde to. Děkuji

# Zacneme treba tím, kam ten VIDEO kabel zapojujes. Proc ? Z nedopatrení se nekterým uzivatelum stalo, ze HDMI/DP zapojovali do základní desky.
# Nasleduje pak její napájení, kolik má PINs a kolik PINs jsi zapojil ?
* Coz znamená, jestli ta NVIDIA má kupríkladu 2x8PIN, misís zapojot 2x8PIN
(az na vyjímky, kde ano, existuje i taková co funguje i na 2x6, ale nejde o tvuj pripad).