Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se nezobrazuje reklama Google adwords

Dobrý den,nevíte čím to je ,že se mě již asi týden nezobrazuje reklama na hlavní straně googlu?At zadám jakýkolik výraz,plastové okna,servis ,autodíly ...tak prostě žádná reklama není.Já mám také zaplacenou reklamu ,mám i relativně vysokou cenu za proklik ale ta se také nezobrazuje.dík za vysvětlení jak vlastně adwords funguje ,protože mu takto utíkají příjmy,to je zajímavé....

Nemáš zapnuto blokování reklam?
AdWords se nastavuje - to znamená, že určuješ pro jakou skupinu lidí je určeno, abys zbytečně neplýtval penězi na ženské, které okna nezajímají. Po spotřebování částky vložené do AddWords se již reklama nezobrazuje.

AdBlock je k tomu, aby blokoval reklamu umístěnou kdekoliv. Když ho neumíš nastavit, tak ho prostě zkus vypnout. Ještě potom nezapomeň promazat cookies a cache prohlížeče. Pak uvidíš.

PS: Kromě AdBlocku se dá reklama blokovat i jinak. Zkus svůj prohlížeč spustit v jeho nouzovém režimu (safe mode) nebo alespoň zakázat všechny nainstalované doplňky.