Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neustálý restart NTB. Prosím tipy

Zdravím, chtěl bych vás poprosit o rady ohledně NTB HP ProBook 4540s.
Procesor: Intel® Pentium B970
Displej: 39,6 cm (15.6") HD Antiglare s LED podsvitem
Paměť: 4 GB DDR3
Pevný disk: 500 GB (7200 ot./min)
Optická mechanika: DVD+/-RW SuperMulti DL
Grafika: Intel® HD
Další: Bluetooth, LAN 10/100/1000, WiFi 802.11 b/g/n, USB 3.0, čtečka karet Media Card, webkamera, numerická klávesnice

Notebook se při zapnutí po cca 1-2 sekundách neustále restartuje. Lze se dostat do BOOT menu, BIOSu, otestovat HD, RAM( což jsem udělal a nehlásí chybku), takhle vždy drží a nevypíná se, když má ale naběhnout OS běžným způsobem, restart pokračuje.
Zkoušel jsem USB BOOT windows na opravu nebo reinstal, flashku to vidí, ale když se má načíst, opět restart (zkoušel jsem všechny USB porty, více flashek i OS). NTB jsem rozložil, vyčistil (domněnka přehřívání), obnovil default bios, update biosu na nejnovější verzi, ale nic nepomáhá. Baterie je mrtvá, ale i při vyndání baterky jen s nabíječkou je problém pořád stejný. FAN se při prvotním zapnutí protočí, potom se vypne a při dalších restartech už se ani nepohne.
Nevím co zkusit dál, nejsem úplný laik, ale rozhodně nejsem odborník, ocením každý nápad který můžu sám vyzkoušet. Do opravny se mi pc posílat zatím nechce.
Díky moc za každou radu, Adam.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

je to trochu zmatene

1-2s ale uz to prejde pres BIOS?

takze restart az v prubehu nacitani windows?

a s tou flashkou jsem to vubecv nepochopil, vrazis tam usb instalacni flashku a bootujes ji, mas ji v BIOSu nastavenou na boot a nono to restartuje take?

---

jestli bude kladna odpoved na vsechny tri otazky, tak to stejne vypada na vadnou desku, kdyby to nepreslo pres BIOS, tak je skoro jiste, ze to je tou deskou.

jestli padaji windows pri nacitani, tak je mas bud naborene a reinstaluj to nebo ti odesel disk.

---

ja bych to do servisu nedaval, jestli se ukaze zavaznejsi problem, tak vyhodit, tyhle HPecka proste casem odejdou a oprava se nevyplati.

odpoj HDD, a nabootuj instalacku. Restartuje sa? Ak ne, tak je HW vporiadku, a mozno len nevies nabootovat z instalacky (?)

(ale samozrejme moze to byt HW problem napr. v DC menicoch / kondenzatoroch apod. RAM skusaj po jednej, a PCIe Wifi kartu skus vybrat na test...)