Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levná koupě pc komponentů

Dobrý den, hledám nějaký obchod s levnými pc komponenty (konkrétně procesory a zákl. desky)
Už mnohokrát jsem slyšel, že se dá nějak levně nakupovat online v Taiwanu, Číně ale o tom moc nevím.

Nezná někdo nějaký způsob, jak by se dali co nejlevněji koupit pc komponenty?

Ne, pochopil jsem dobre, plati se DPH a pripadne i clo podle toho, zda je na konkretni zbozi uvaleno i pri nakupu jednoho kusu, pokud nakupujes mimo EU. Vyhnout se tomu da dvema zpusoby, bud ti to nekdo priveze nebo zkusit risk a objednat pred prazdninama tak, aby to prislo na zacatku prazdnin, to byva nejvic dovolenych a maly balicky obcas pustej bez kontroly, pokud je na nich nejaka "jako" deklarace. Ale samozrejme nemusi to vyjit a v podstate je to podvod, takze to ti neradim, to si rozhodni sam.

Tak na porovnání cen je dobrá Heuréka.Vybereš si někde(třeba na CZC,kde máš i dost podrobné technické popisy)vhodný typ CPU a MB co chceš,zkopíruješ to do okénka v Heuréce a už tam máš většinu obchodů s cenami i nákladů za dopravu a dostupnost.Dole pak najdeš většinou recenze zákazníků a u obchodů pak jejich spolehlivost.