Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - nabíjačka

Najčastejšie sa to stáva v inkognito okne. Keď zapnem inkognito okno a idem na YT, tak mi niekedy spadne internet a nech ísť. Po tom mi internet nejde pár minút, po pár minútach ma to vypojí z internetu a ďalších pár minút ma to pripája ale napíše to že ma to pripojiť nemôže. Fakt ma to štve pretože dnes som si chcel pozrieť niečo o hackovani a v kuse mi ten internet padal, neviem čo s tím robiť. Je to fakt otravné.

Keď pripojím nabíjačku tak mi niekedy vypadne internet (to sa stáva fakt málo kedy). Hlavne ma štve, že keď pripojím nabíjačku do notebooku tak to spraví taký píííp zvuk, a ono je to nahlas a je to otravne, neviem čo s tím robiť.

Ďakujem za odpovede.

Zkus si notebook zkontroloval na malware - např. pomocí ADW Cleaner

Můžeš zkusit i reset konfigurace síťové karty na svém notebooku. Nejjednodušší cestou je odpojit se od sítě a ve správci zařízení odebrat síťovou kartu. Pak dáš vyhledat nová zařízení nebo restartuješ a Windows si jej znovu nainstaluje "na čisto". Jde to i přes příkazový řádek několika příkazy, ale pro obyčejné uživatele je to takto jednodušší.

Ten zvuk po připojení napájecího adaptéru třeba jen indikuje jeho připojení.