Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Honor 8 vs Huawei P9

Dobrý večer , shanim nějaký mobil. Chci dobrou výdrž baterie a dobrý fotak.. Displej chci bud malý nebo velký 5" nechci.. Za me asi buď honor 8, huawei p9 a dobra výhoda bude duál SIM ale není to podmínkou.. Díky za rady..

Osobne se mi libi vic fotky i to jak slape Android na tech dvou Huaweich.

Samsung co jsem koukal, tak ma MHL, teda vystup na monitor, coz ty Huaweie nemaji, ale jestli to nevyuzijes, tak nevidim duvod proc kupovat drazsi Samsung. (Jsou tam jeste rozdilne nektere dalsi parametry, ale ty povazuju za nepodstatne.)

Tak je to asi lepsi, ale zatim se da zit i s tema 3GB RAM v pohode. Navic jak to tak u Androidu byva, oni to v Googlu zase nejak pohnojej, aby do dvou let nedostacovaly ani 4GB, jakmile nabehnou se 6GB telefonama, takze bych tu RAM az zase tak neprozival.