Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozměr baterie Doogee DG800

Zdravím,
hledám někoho, kdo má mobil Doogee DG800 a byl by tak hodný a změřil mě co nejpřesněji baterii (šířka, výška, tloušťka).
Mám od kamaráda mobil GoClever Quantum 450 a baterie nic nevydrží. Navíc se dlouhodobě nedá sehnat ani u výrobce- dovozce.
Na Aliexpress jsem našel snad max podobnou uvedenou, ale chtěl bych si před nákupem ověřit rozměry.
Děkuji

Děkuji za radu, také jsem mohl předem napsat, že mají nemocné (postižené ) dítě a to druhé zdravé dítko iPhona nedostalo třeba jen proto, že máma se doma stará jak může a táta sotva vydělává. Nemohl jsi to vědět a já to nechtěl tady hned psát, proč že? A jen si tak rejpnu, už to tady bylo několikrát, jsem na poradně a slušně jsem předem poděkoval... Proč se tady vždy najde někdo, kdo si musí rejpnout a na položený dotaz se tady často odpovídá, že si člověk měl koupit něco jiného? Na levnej mobil od "chudé" rodiny jsem dostal radu: koupit něco normálního a nedávno na Iphona- že to je předražený šmejd, nebo tak nějak, jsem se tady dočetl...

Ale to je jedno.
Mě jde o tu baterii.
Kdyby někdo věděl.
Předem moc děkuji