Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je disk KO

Ahoj vsem, tatovi ted nejak kiksnul disk na NB.. Vecer jej normalne vypnul a rano uz nenabehl.. NB chtel Bootovat ze site nebo z Romky. Bios disk nevidi. Dal jsem ho do sveho PC a tez,zavrnel ale jakoby bych nic nepripojil. NB je stary asi 6-7 let,funguje na jednicku a do ted uplne bez problemu.

Da se nejak rozchodit?

Nechapem preco tuto otazku dostavam pomerne casto. Ze ako je to mozne?
A ako sa kazia bezne veci? Jeden den idu a na druhy nie. Auto vecer zaparkujes a rano uz nenastartujes, alebo ides autom a zrazu bum zostane stat.
Poste veci sa presne takto kazia, nevies dna;o).
A este jednu otazku dostavam casto...ako je to mozne, ze sa to pokazilo, ked je to nove. No normalne, pretoze aj nove veci sa kazia.