Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení

Dobrý den. Přikládám plánek našeho patra (červena znamena umistěni wifi routeru TP link TL-WR841ND s antenami 5dbI a 12dbI a modrá znamená umístění mého budoucího počítače.) a chci se zeptat, co si mam koupit, abych mohl ve svem pokoji na modre barvě přijímat wifi signal a pak ho táhnout metrovým kabelem do PC?

Ja nedoporucujem, lebo cokolvek co sa tyka bezdratoveho prenosu treba najprv vyskusat ako to bude fungovat. Mozem ti povedat, ako to funguje mne s TP-Link 741ND cez tri steny. To moze byt tebe ale na dve veci, pretoze nemas taky isty byt a nabytok.