Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC ZDROJ

Zapl jsem počítač jel v pohodě 4 hodiny poté se vypl zapl jsem ho a byl cítít kouř honem jsem ho vypl rozmontoval a zjistil jsem že to je na 80% zdroj. Asi za půl hodiny jsem pc zkusil zapnout a počítač se rozjel obraz naskočil všechno jelo. Nevíte čím to může být?

No veď si to predsa zistil - zdrojom. Pokiaľ ti zdroj smrdel - chyba bude tam. I keď nabehol - smrad svedčí, že sa tam dialo niečo, čo sa nemalo - niečo sa istotne tavilo. Pokiaľ nie je v záruke - rozober ho (teda aspoň odstráň kryt) a zisti si, kde je niečo spálené. A podľa toho sa zariaď. Ale pokiaľ už smrdel - môže smrdieť znova, ale už s inými dôsledkami.