Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztracené složky z plochy

Zdravím,

neví někdo z vás, zda jde zjistit historii změn v PC? Povedlo se mi nějakým záhadných způsobem smazat dvě složky z plochy, které jsem neměla nikde jinde uložené (já vím, mea culpa). V koši nejsou, ani vyhledávání ve Win10 mi složky podle názvu nenašlo.

Nějaké návrhy? Zkoušela jsem Recuvu, ale bezúspěšně.

Nebo nevíte, co se mohlo stát?
Díky předem.

Zasada je, ked nieco chces z disku dostat, tak pc okamzite vypnut na disk uz nesahat.
Tym, ze startujes OS, instalujes programy (tu Recuvu) na nom vyrazne znizujes sancu nieco z toho disku dostat.
Pokial si system robil shadow kopie je mozne dostat dat cez shadow explorer. Na vlastne riziko.