Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Servis

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat jestli je v Ostravě a okolí nějaký servis počítačů, třeba mě napadlo jestli Alfa nemá v Ostravě servis ?
Né, že by nefungoval, ale nejede na svoje parametry tak ja kby měl, a myslím si, že nějaká součástka je vadná a nebo už zastaralá a bottleneckuje mi něco..
Parametry : Deska: MSI b85 G43 Gaming
Grafika: Asus strix gtx 1060 O6G
Procesor: Intel i5 4460 3.4ghz 4 jádro
Ramky: Hyper x blu 8gb 1333mhz
Disk: WD caviar black 1TB 7200rpm

Předem děkuji za odpoveď :)

PS: Soudím podle toho, že kamarád má horší grafiku a stejný procesor a hry mu jedou lépe, také chci podotknout že od změny grafiky se to děje, sekají se mi hry co kdysi jeli v poho, možná bude problém i v SW ale raději bych to nechal na technikovi.

od změny grafiky se to děje, sekají se mi hry co kdysi jeli

Z ostravy nejsem, takze se servisem neporadim.

Je ale tak slozite jit do ovladacich panelu na programy a odinstalovat? Najit tam ovladac stare grafiky a odinstalovat ho.

Potom restartovat PC a potom nainstalovat nove ovladace od NVidie.

Stahnout prvne tady.

No hele zkusím to trochu rozepsat.
Koupil jsme si novou grafiku gtx 1060 místo gtx 660.
Vyjmul jsem starou grafiku a dal tam novou, poté jsem zkoušel hry a super, například gta v 90-115 fps cca.. ale strašsne se mi sekal windows 10 tak jsem usoudil, že přeinstaluji počítač na win 7 a od té doby mám 30 fps na gta v, nezaleží jaká kvalita, to stejné ostatní hry ale hlavně ty CPU based, ne´ěkteré jedou v klidu.
Tak jsem to dal zpátky na Win 10 ten stejný co jsem měl minule a pořád nanic..
Od té doby jsme to asi 10x přeinstaloval a furt nic.. drivery dělám následovně, motherboard, lan, gpu, audio a zbytek..