Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posuvník se samovolně posouvá dolů

Mám notebook asi rok a půl. Do teď s ním nebyly problémy, ale poslední dobou se mi stává, že posuvník v prohlížeči se najednou sám od sebe začne posouvat dolů. Když ho manuálně posunu nahoru, i tak to se mnou ,,bojuje,, a posouvá se nahoru, pouze když zmáčknu šipku nahoru na klávesnici tak se posuvník znehybní a zase na chvilku dělá to co má. Další problém je u Youtube videí, když se tento problém stane a já koukám na video...samo se přetočí na konec a začne pouštět další video, které youtube nabídne a i to se posune na konec a tak dál...
Dobré je taky zmínit to, že toto se děje jen v prohlížečích a to ve všech. ALe třeba v textových editorech se to neděje.

Zkoušel jsem provést antivirovou kontrolu a také obnovit tovární nastavení, ani jedno nepomohlo. :/ :/ :(

robí to len v prehliadači?

skuste ešte odpojiť aj klávesnicu.

Jinak to môže byť aj softwarový problém, možno aj malware, skorej by som odinštaloval neznáme programy, ak sa deje len v prehliadači, tak aj rozšírenia v prehliadači, jinak: ADWcleaner+MBAM a ms autoruns