Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook pro nenáročného člověka do 7 tisíc

Zdravím
Jaký typ notebooku obyčejného člověka který na tom nebude hrát hry.Pro mou informaci jsem si prohlédl na alza.cz nějaké typy do 7 tisíc a k mému překvapení tam není DVD mechanika má malou velikost HD 32GB to je "trochu pod čáru ne? ::)" já vím že za málo peněz málo muziky.Můžete mi někdo dát typy na nějaký dobrý notebook? díky

Ne a pokud ti tu nekdo tip da, tak mu never!

Nic jako dobry notebook do 7 tisic neexistuje.

Vsechno co se prodava, jsou silene smejdy na kterych stezi rozjedes internet, to rozhodne neni o hrach.

Pokud si opravdu nemuzes dovolit aspon nejakych 12-13 tisic, tak bych ti doporucil se porozhlednout po repasu. Vetsinou tyhle repasovane stare notasy byvaji ve skutecnosti lepsi a vykonejsi nez ty nove cca do 10 tisic.

Tak jsem koukal na Alzu a uplne nejlevnejsi jak to jde s radou nevyhod ale stale pouzitelne:

https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-110-15ibr-black -d4534866.htm?catid=18842920

https://www.alza.cz/lenovo-b71-80?dq=4194937&catid =18842920

Osobne bych radeji doporucil ten drazsi kvuli displeji, ale pokud jsi opravdu nenarocny ..., no rozhodne by si mel do te Alzy zajit a omrknout to, jestli opravdu bude stacit i tak nizke rozliseni displeje jako ma ten levnejsi.

Dobrý den, doporučuji si koupit notebook od HP. Jsou finančně dostupné a pro obyčejnou práci na PC výkonné. Já sama mám HP notebook, a nemůžu si ho vynachválit. Naopak nedoporučuji Apple a Acer. Apple je na svůj výkon velmi drahý a Acer malý a slabší. Dále mohu doporučit Lenovo, jsou na podobné úrovni, jako notebooky od HP ;)