Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Účet MS

Dobrý den,
dostanu pomocí hard reset starý zapomenutý účet z Lumie s win 8.1. Na starý neznám heslo a nový účet mi to tudíž odmítá zprovoznit. Vše mám v záloze.
Děkuji

resetom sa k údajom nedostaneš,zmyslom resetu je uviesť telefon do stavu,v ktorom opustil výrobcu...získať zabudnnuté údaje sa dá pomocou záchranného mailu alebo kontrolných otázok ,ak boli pri registrácii a aktivácii pôvodného ms konta využité možnosti takéhoto "poistenia" účtu v prípade straty a zabudnutia prístupových údajov...možnosť vydolovania údajov existuje aj v prípade,že máš zálohovanú nejakú aplikáciu,ktorá využívala nejaký spôsob automatického príhlásenia k pôvodnému kontu....

# Muzes to zopakovat ? Jestli se dostanes Hard Resetem k zaloze ?
• Svym zpusobem ANO. Po Restartu, po zadani tvého 'HOTMAIL/ucet Microsoft', ti bude nabidnuta mozost obnoveni z nekolik predeslych zaloh.
TiP ~ Tyto zalohy se daji najit primo v tvém [OneDrive].
(jen nejak nerozumim, jak se nemuzes dostat k predeslému, staci zadat jen Mail/telefon a pomoci SMS nebo jinou sluzbou ho reaktivujes)

Donesli mi telefon s win 8.1. jede normálně, ale nehlási se do Store, protože chce aktivovat účet MS, který je blabla@live.com a na který nezná heslo ani majitel telefonu, kdosi kdysi mu to tam dal a konec. Mobil je legálně zakoupen!!! Udělal jsem nové přihlášení MS, ale nechce mi to vzít, protože je tam ten starý účet a toho se potřebuju zbavit. Otázka zněla, jestli je to možné HR.

Oki.
• Tak ano, HARD RESET + zadat novy MS Ucet.
* Nebudes po restartu zablokovanej, DEJ HESLO STAREHO UCTU etc, budes v situaci, v jaké by jsi byl, kdyby jsi telefon zrova zakoupil, po restartu bude mit uvodni obrazovku, zadas MS ucet, proklikas se nastavenim, Wifi, lokalizace etc, tod vse, muze zacit uzivat telefon od nuly..

TiP ~ V pripade problému zadani RESTART, jde Hard Reset vyvolat i kombinaci stisku tlacitek pri startu, nic slozitého.