Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťová karta

Dobrý den,

dnes se mi zhoršilo fungování síťové karty v PC ASUS USB-N13 (když se více vytěžuje síť, tak internet vypadne a musím kartu vyndat a zandat, aby opět fungoval - je to velice časté a otravné; u ostatních zařízení v domácnosti se to neděje).

Chci se tedy zeptat, jakou novou síťovou kartu byste mi doporučili do PC k routeru TP-LINK TL-WR1043ND. Chci, aby síťová karta byla schopna zvládat co nejvíce vzhledem k našemu routeru. (Internet od poskytovatele máme o něco rychlejší, než zvládá samotný router)

(Jenom abych se vyhnul některým komentářům - internet kabelově v našich podmínkách řešit nejde.)

Předem moc děkuji za všechny rady

Když už to nutně musí být do stolního počítače wifikrám (kabel je kabel ;-) ), tak tohle: https://www.tsbohemia.cz/tp-link-tl-wn751nd_d15436 1.html , nebo tohle: https://www.tsbohemia.cz/asus-pce-n10_d170292.html , podle toho, jak je starý počítač, a jaké má volné sloty. (nejlépe něco takového: https://www.tsbohemia.cz/gigabyte-gc-wb867d-i_d211 461.html - má to anténu na kablíku, takže se dá postavit na místo s lepším signálem).

nedokázal jsi ani srozumitelně napsat, jakou wifikartu používáš.
mimochodem uvádíš, že karta v ntb nebo ve stoláku nebo bůhvíkde je "rozbitá" - to jsem ještě nezažil, jak se jí to povedlo?

když se více vytěžuje síť, tak internet vypadne

klasika, můžou za to mobily a tablety v domácnosti. chce to nastavit router = menu wireless security.

když nejde natáhnout kabel, jsi od routeru daleko přes několik zdí a srovnatelné s tvou wifi je rušení od sousedů. co tam chceš chytat a na jakou rychlost si hraješ?

napiš srozumitelně jakou rychlost si platíš, jakou máš přesně hw verzi routeru (na 1.stránce status), na jaký adaptér tu wifi chytáš (v nejhorším typ ze správce zařízení a počet antén).