Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sluchátka asi do 700kč

Dobrý den chtěl bych si koupit "herní" sluchátka asi do 700kč a tady se chci zeptat jaký chtěl bych aby měli co nejlepší zvuk, mikrofón mi nevadí, nemusí tam být mam totiž stolní a kdyby to šlo tak co nejlepší izolace od okolního světa už jsem na nějaké sluchátka koukal ale furt nemůžu žádné najít tak budu velmi rád za vaší pomoc

Děkuji.
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Herní sluchátka (karel)

Dobrý den ještě jednou já :) nevím jaký sluchátka jsou lepší nevyznám se v hz, khz, ohm, db atd. tak jse chci zeptat jaký budou lepší a ty jedny mají 7.1 tak se chci zeptat jestli bude rozdíl mezi sluchátky když budu hrát csgo na stereo nebo jestli bych musel nastavit 7.1 abych slyšel ten prostoroví zvuk.

Děkuji předem za všechny rady a omlouvám se za pravopisné chyby.

https://sluchatka.heureka.cz/tracer-sphere/specifi kace/#section

https://www.czc.cz/genius-hs-g550/101170/produkt?g clid=Cj0KEQjw2LjGBRDYm9jj5JSxiJcBEiQAwKWAC8Ba5o-IO LFPStLFU5OTIDmgK60eotoy5TaSAOcXAYYaAlL08P8HAQ&dcli d=CJWUi62l49ICFeUB0wod1lQHLw

a ještě se zeptám je lepší mít více dB a Hz nebo méně?

Tohle jsou jen čísla, záleží na každým modelu a výrobci. Více dB znamená větší citlivost a tudíž i hlasitost, ale zase to snadno odhalí kdejakej pazvuk a šum zesilovače, či zvukové karty. Frekvenční rozsah je lepší co největší, ale zase záleží na výrobci, k jakýmu útlumu výrobce rozsah uvádí.