Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde windows

Dobrý deň mal som vybratý HDD a v inom Pc a od vtedy mi nejde píše reboot Android selected proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

# Nastaveni poradi HDD ?
* Opravdu to nejde upresnit, treba o jaké PC jestli jde tedo o PC jde, to je hadnka né otazka.
TiP ~ Podivej se, zda-li v tom PC/<NTB nemas zapojeny USB klic, kde BIOS nekdy BOOtuje primo z [i][USB]*portu
na misto HDD/SATA.