Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr komponent (LCD, case, zdroj)

Zdravím,

nejsem si jistý kvalitou některých komponent, tak bych se chtěl zeptat na zkušenosti, apod.

HP L2045W ( ysdvc5 )
[31221av.jpg]
Máme doma již jedno HP (1740), vypadá náramně. Kvalitu zobrazení nemůžu s ničím porovnat, ale mě by to nejspíš stačilo.

Dále case, vybírám nějaký serverový, nějak mě to láká víc než ty mezigalaktická přibližovadla.

Enlight EN-7280 ( 2sqfg3 ) ( info - 3yz46q )
[http://www.hardware.info/images/products/large/0004 07.jpg][http://www.hardware.info/images/products/large/0004 07-2.jpg]

Chieftec WH-01B-B-OP ( 399eda )
[ImgW.asp][ImgW.asp]

Avance Integra B031 ( 2jx7jb )
[large][large]

Popřípadě nějakou jinou serverovou, pokud s ní někdo máte zkušenosti.

Poslední je zdroj, potřeboval bych hlavně něco tichého, tak jsem si vybral Tagan U15 430W. Vybíral jsem dále mezi Enermax Liberty 400W, prý má ale hodně reklamací, dál Seasonic S12 430W II, ten ale nemá modulární kabeláž, kterou bych docela ocenil.

Díky moc, Ondra

stavíš raketoplán? :-D

co tě vede k nákupu Wide verze monitoru? Vždyť má skoro horší parametry co se týká rozlišení než 17" monitor... já teda Wide verzi používám v práci, ale to je 24"..