Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Služba Acronis Scheduler2

Dobrý den
Mám Windows XP profi.V prohližeči události mi při každém startu PC vypiše chybu tohoto znění:Služba Acronis Scheduler2 Service neuspěla při spuštění v důsledku nasledující chyby.System nemůže najit uvedenou cestu.Nevím co to je a k čemu to slouží.Je možné ,že jsem kdysi nějaký takový program instaloval ale už si to nepamatuji.Dá se to nějak vypnout?Patřím do kategorie laiku a za rady předem děkuji

součást true image od acronisu, pro zálohování a klonování disků. slouží m.j. pro zálohu systému za běhu windows.
možná je zakázáno jen spouštění dalších komponent acronisu v registrech hned po startu (msconfig.exe - po spuštění).
pokud nefunguje, tak službu vypni (příkazový řádek - services.msc)
jestli jsi acronis true image smazal místo odinstalace, zkus ho zas nainstalovat a pak korektně odinstalovat.