Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechutně pomalé kopírování ve Windows 10.

Dobrý večer,
kopíruji složku Users z disku C na disk D. Využití disků při kopírování je: disk C = 2-5%, disk D 5-9%, využití CPU 0-2%. Zkoušeno přes TC, Windows průzkumník, Fre Commander atd.. Výsledek +/- stejný. Operační system mám Windows 10. Nemůže mi někdo poradit proč jeden z disků nejede +/- na 100%? Děkuji.

Odinstaluj antiviry a restart. Potom to ide kolko?
Ak mas len defender tak ho vypni. Potom to ide kolko?
Mozno si sa prihlasil do microsoft kontroly suborov a posiela to vsetko cez internet, to je featura ktora je tajne zapnuta. Alebo nejaky smart filter, alebo podobne microsoft debility.

Moze ale byt aj vadny disk, otestuj si HDD v HD Tune cely povrch.

Díky moc.
Zkusil jsem tedy dva zcela totožné testy a nepatrný rozdíl tam nějaký je :-D

copy c:\Dokumenty do d:\Dokumenty //Ochrana v reálném čase ON  (čas 2:45 hodin)
copy c:\Dokumenty do d:\Dokumenty //Ochrana v reálném čase OFF (čas < 1 minuta)

Nechápu !

Teď se mi nabízí ale otázka, jak to vypnout dle potřeby. Existuje prosím způsob, jak tohle ovládat z příkazové řádky?
Našel jsem něco tady ale chytrý z toho nejsem
https://social.technet.microsoft.com/Forums/window s/en-US/d4adf943-15a5-4255-9e23-72cf19c20ce0/disab ling-the-realtime-protection-of-mse-from-the-comma nd-prompt?forum=w7itprosecurity
Používám Acronis True Image a tam lze zadat vlastní příkaz před a po ukončení zálohování. Jenže neuším jak se to dá takto zapnout/vypnout, navíc jako admin :(
Děkuji.

Uz som to pisal chod do nastaveni defendera a vypni tam "cloud protection", nech to ten imbecil neposiela vsetko do MS.
http://www.thewindowsclub.com/windows-defender-set tings-windows-10
Este su potom aj dalsie nastavenia nemam to v hlave, ja to vypinam vsetko uz pri instalacii Win v tych prvych obrazovkach.

P.S. nemas tam este nahodou aj dalsie antiprogramy? Alebo viry...

P.S. vypni aj to sample submission http://www.askvg.com/windows-10-tip-disable-data-c ollection-and-telemetry-in-windows-defender/ alebo kompletne defender naveky, stejne je to k hovnu.