Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z nabídky "Start/Všechny programy" mi opakovaně mizí ikony

ve winXP mi vždycky po spuštění PC (nebo restartu) zmiznou z nabídky START Všechny programy všechny ikony (zůstanou tam jenom ty složky s programy, které se dál rozbalují). Všechny ostatní ikony jako např. iexplorer, photoshop, acrobat reader apod. prostě zmiznou a navíc se mi tam pod těmi všemi složkami objeví jediná nová ikona Tento počítač a když na to najedu, tak to píše umístění:Plocha. I když Tento počítač z té nabídky vymažu, tak se mi to tam po restartu (spuštění PC) objeví vždy znova. A když spustím reinstalaci některého programu, o kterém jsem věděla, že tam ta ikona byla, tak se to instalací opraví a ikony tam hodí, ale po restartu, opět stejná situace. Prosím poraďte. dík

To bude asi ta nová, progresívní a přehledná Nabídka Start, co ji hned měním na normální.
Co se podívat do Nastavení/Hlavní panel a nabídka Start? Je tam volba Nabídka Start/Vlastní/Upřesnit.
Tam hledat Tento Počítač: Položku nezobrazovat.
Je tam i nastavení počtu programů, které se mají zobrazovat.

ne v tom to není, taky si nabídku měním na normální. Tento počítač se mi zobrazuje v té "hezké" nabídce Start tak jak si to nastavím, já mluvím přímo o odkazu "Všechny programy" (Programy) tam mi zůstavají pouze programy, které se dál rozbalují ve složkách a samostatné ikony mizí a zůstává (a po smazání znovu objevuje) tam jenom Tento počítač

vlez si total commanderem do "C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs" - divné odkazy zruš, podívej se jestli tam není něco skryté.
to samé v C:\Documents and Settings\'Alien'\Start Menu\Programs
pokud se ti tam objevuje ikona plochy??, nemůže na to mít vliv úchylná funkce vyčistění plochy? je to ve vlastnostech plochy - plocha - vlastní nastavení

nepomáhá, v obou případech C:\Documents and Settings\... jsou tam pouze zobrazené ty složky - bez ikon a to že se tam objevuje ta složka Tento počítač to není tím, že bych měla nastavenou funkci čištění plochy. Když do "Startu" vjedu ještě před úplným načtením systému, tak tam ta ikonka Tento počítač není, ale po kompletním načtení tam naskočí. Už jsem i přeinstalovala XPservicepack2 a nic, stále stejné. Chtěla jsem zkusit vlézt do Nouzového režimu, ale nemůžu se tam dostat. Na PC mám dva OS XP(C:\) a Vista (D:\). Před spuštěním se mi objevuje nabídka jestli chci spustit původní verzi OS (XP) nebo Vistu. Při nečinnosti mi to u XP odpočítává určité sekundy a pak se spustí sám. U Visty buď mohu potvrdit Entrem spuštění a nebo F8 další nabídku (nouzový režim), ale při XP při mačkání F8 (i při mačkání mezerníku) mi jenom zmizne ono odpočítávání automatického spuštění, ale do nouzového režimu mi nejde vlezt. tak to přece není možné, že by mi nebylo rady. děkuji