Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Máte někdo zkušenosti s Neomezene399.cz?

Zdravím,
rád bych se Vás zeptal jestli někdo nemáte zkušenosti s www.neomezene399.cz
Podle všeho nabízí tarif bez závazku (pouze jistina ve výši 1x 399,-) s neomezeným voláním, sms a 1.5GB mobilních dat za 399,- CZK měsíčně, včetně DPH a bez dalších poplatků.

Vypadá to moc hezky, ale zatím se spíš snažím získat informace, zda se nejedná o nějaký podvůdek :)

Děkuji za případné informace :P

Zkušenosti s nimi nemám, ale vypadá to dobře. Mám úplně stejný tarif u Vodafonu, ale za 525,- včetně DPH.
Tohle už podle barev je podsíť Vodafonu, dokonce to tam píší.
Myslím, že ta cena je reálná a výhodná pro obě strany.

Prostě nakoupí od operátora určité množství sim karet jako firemní a vyjednají si s nimi slevu. Takhle to mají všichni operátoři a větší podniky nabízejí podobné tarify svým zaměstnancům a rodinným příslušníkům. Jeden známý mně nabízel firemní tarif u O2 za 50,- měsíčně a volání do všech sítí za 1,- a v jejich síti zdarma.
Takže z mé strany si myslím, že o podvod nejde.