Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno www.warforum.cz

Dobrý večer,neviete prosím niekto čo je so stránkou www.warforum.cz,v poslednom čase sa tam nedá dostať, majú dosť časté výpadky.K tomuto vebu sa nedá pripojiť.Ani cez Google ani cez Edge,taktiež som vymazal historiu na oboch prehliadačoch a nič.Dík.pekný večer

Řešení:

Tak jo pomohlo to celou dobu to tady píšete a já tomu nevěřil, stačilo napsat v centrumu síťových připojení a sdílení najít protokol IP verze 4 (TPC/IPv4) zapsat do DNS 8.8.8.8 a 8.8.4.4 a pomohlo to díky