Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oneplus 3t vs Honor 8?

Dobrý den, budu si kupovat mobil a chci se zezeptat jaky mobil je lepsí? JEstli OnePlus 3T nebo Honor 8? Jde mi hlavne o baterii a fotak a taky o chod a stabilitu systemu..nebo EU S7?:) Díky za odpovedi

Já mám OnePlus 3T, kupoval jsem ho hodinu po vydání (tak už ho mám relativně dlouho). Pokud se chceš na něco zeptat, sem s tím.
Foťák si najdeš na internetu, baterka vydrží ten den (ale máš dash charge, takže ji nabiješ za půl hoďky), nic nepadá a běží rychle, žádné záseky. Já nemám výtky.

OP3T má nejaktuálnější systém, teď vyšel novej OxygenOS. OnePlus pobízí klienty k rootu, custom romkám, atp., takže se na tom můžeš vyblbnout jak chceš a nepřijdeš o záruku. Porovnával jsem ho jen s iPhonem 6 a ten je samozřejmě nesrovnatelně pomalejší (už jen ten snímač otisku prstu, než to odemčeš, to je věčnost).
S eplem to je dle gusta, já měl chvíli 5 (nebo 5s, nejsem si jistej) a už bych se ajfounu netkl. Možná bych spíš počkal na 1+5, ale pokud prostě jen okamžitě chceš android telefon, tak OP3T je určitě krok správným směrem.