Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asus m5a99x Evo 2.0 RAM ERROR

Pěkný večer, dnes jsem si koupil použitou desku, zmíněnou v úvodu, ale po zdlouhavém procesu zadávání a zasouvání Nefunguje, koupil jsem ji s procesorem fx6300, ram mam z minulého buildu 2*1gb 1333 DDR3, 1*1gb+1*2gb 1600 DDR3... Jinak grafická karta je gtx670. Po zapnutí začne pipat jako zběsilá, podle návodu uncompatible ram. CMOS reset nepomohl ani cez baterku, ani cez piny, Asus memok tlačítko také nepomohlo... Deska byla při vyndání funkční,tak nevím co by na ní jen tak odešlo... Předem díky za rady, GrapField...
Edit: ramku jsem zkoušel 1, v různých slotech, nepomohlo, sloty jsem čistil, také nic...

skrina je vodivy kus plechu, nemoze tam nic "prebijat", ptz to ma byt vsetko spojene.
Bud si mal skrat o kejs kvoli distanckam pod doskou na blbych miestach apod, alebo problem so zdrojom, ked ti tam nieco prebijalo. Alebo mas vadnu 230V zastrcku (kejs je uzemneny cez zdroj na zemniaci kolik 230V zastrcky), ked ta to kopalo tak je problem tam. Ale doske by to nevadilo.