Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cannot install drivers. No Intel(R) Adapters are present in this computer

Zdravim

poridil jsem PC a do nej i tuto desku
GIGABYTE B250M-D3H

PC slozene windowsy nainstalovane ale nejsem za boha schopny dostat do PC ovladac na LAN a pripojit se na internet

Stahoval jsem ovladace primo z ofiko webu.

vse vzdy konci pri instalaci hlaskou " Cannot install drivers. No Intel(R) Adapters are present in this computer"

Uz jsem v znacne zoufalem rezimu. Zkousel jsem W10 PRO a HOME, ale to by snad nemelo byt o windowsech.

Nesetkal jste se nekdo s touto chybou?

Oznaceni HW - VEN_8086 DEV_15B8 -intel ethernet connection (2) i219-v
intel® gbe lan chip

Ovladace sa nedaju instalovat z raru ani zo zipu. Musis to vzdy najprv rozbalit. Tak zacni znova od zaciatku vsetky.

Co vidis ako zasadni problem neni ziadne problem. Mas tam spravne devID a spravny ovladac bude fungovat. je mozne ze ten ovladac na webe maju blby, skus si hladat aj na intel webe apod. ovladace pre 200 series chipset a lan

Tak problem byl nakonec nevim v cem ale bylo potreba rozbaleny driver rucne nainstalovat pres device manager.

Musel jsem tam nahazet asi 15 souboru a jakoby to nainstalovat. Pak se teprve v device manageru ukazala moznost Network adapters a v tu chvili uz instalace pres autorun fungovala.