Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc - text ve wordu

Píšu ve wordu nějaký text, použil jsem hodněkrát tlačítko "zpět vložit", abych našel starou informaci. Když jsem ale chtěl použít opačnou šipku "zpět vložit", nevrátil se mi všechen text, nevrátil jsem se zase na začátek! Word mám stále ještě otevřený, neukládal jsem nic, mohu v otevřeném wordu nějak najít asi před hodinou psaný text? Děkuji moc.

Pár zásad, abys příště nemusel vše psát znovu:
1. když vytvoříš nový dokument, hned jej ulož, kde jej chceš mít. Nebudeš se muset pak spoléhat na to, že jej někde v tempu Word náhodou uložil
2. Jakmile dopíšeš kus textu, stiskni Ctrl+S (Save). Je to rychlé a nemusíš lovit ikonku.

Můžeš si nastavit automatické ukládání se zachováním záloh, pak budeš mít k dispozici i předchozí verzi - funkčnost Wordu
Můžeš si nastavit ukládání verzí souborů, pak se můžeš v libovolném dokumentu vrátit ke starší verzi - funkčnost operačního systému od Windows 7

použil jsem hodněkrát tlačítko "zpět vložit", abych našel starou informaci. Když jsem ale chtěl použít opačnou šipku "zpět vložit", nevrátil se mi všechen text, nevrátil jsem se zase na začátek!

No záleží na tom,kolik kroků zpět je tam nastaveno.Takže jestli se třeba 100x zmačkla nějaká klávesa,už se to na začátek nevrátí.
Ke starému textu se snad můžeš vrátit tak,že nový dokument uložíš pod novým názvem,otevřeš původní starý a potřebný text si z něho vykopíruješ.