Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká televize Samsung do 30 000Kč

Ahoj všem.
Známej chce koupit televizi do 30000Kč od Samsungu,má slevu z předchozí koupě stejné značky,proto Samsung.Televize musí být na délku max 138cm,kvuli místu kam přijde.
Asi 150 uhlopříčka,4K,smart.Těch třicet nemusí samozřejmě udat,pokud by byla nějaká dostačující za mín peněz,ale je ochoten to za ni dát,pokud je kvalita adekvátní ceně.Kdo se v tom pohybuje,poradte prosím,děkuji.

Zkusil jsem to "natypovat" (podle sebe) na Heurece a vyšly mi nakonec jenom tři kusy.
Televize Samsung, od 20 000 do 30 000 Kč, 138 - 153 cm, 3840 x 2160, 100 - 200 Hz, 700 - 1200 Hz, 1300 Hz a více První asi není 4K. Ony jsou to vlastně modifikace stejného typu, takže ty rozdíly jsou spíše kosmetické. Preferuju tenké rámečky, takže asi ta třetí v pořadí. Ovšem je to jenom naprosto laický tip. A pohybuju se v tom, jako slon v porcelánu. :-D