Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač na trading + tablet 2v1

Dobrý den, živím se spekulováním na finančních trzích a potřeboval bych zrychlit fungování platformy, která se občas seká a mít větší počet monitorů.

Tedy požadavky jsou nějaký kvalitní stolní pc, který bez problému utáhne tři monitory a na nich zapnutou platformu metatrader (ta platforma je opravdu hodně náročná na procesor - dokáže bez problému využívat 40%, přičemž např. Chrome využívá 0,2%).

+ ještě nějaký kvalitní tablet - nejlépe 2v1, který funguje na Windows OS a taky na něm bez problému pobězí platforma (tím nemám na mysli ve formě appky, ale normálně jako na pc).

Cenu neřeším, hlavně ať to funguje jak má.

Děkuji za jakékoliv rady.

TiP ~ Microsoft Surface Book
* Momentalne je na Surface BOOK a Surface PRO 4 az 15-20% sleva (sleva az 400-500Euro).

RECENZE Surface book (zdroj notebookcheck) : http://www.notebookcheck.net/Microsoft-Surface-Boo k-Core-i5-Nvidia-GPU-Notebook-Review.153126.0.html

CPU : Intel i5|i7 'Skylake'
GPU : NVIDIA MAWELL (940-50m??)
RAM 8|16GB DDR4 2133MHz
ROZLISENI : 3 000 x 2 000

# "Microsoft Suface PRO" by ti nevyhovovala|nestacila ?
* Surface pouzivam uz od jeji verze RT, vzdy jsem s nim byl po strance kvality jak vykonu velmi spokojen, v baleni PRO je uz pribalen i microsoft PEN (tuzka), tablety jinych vyrobcu jako ASUS, nebo Lenovo (dle typu).