Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s finální PC sestavou

Ahoj,

Minule jsem sem dával svojí sestavu a žádal trochu o pomoc, děkuji moc za tipy. Cena ale dosahovala 19 000,- což mi přišlo opravdu mnoho na to že nejsem žádný velký hráč. Ale zároveň bych opravdu konečně měl něco výkonnějšího. Malinko jsem sestavu ještě upravil a cenu srazil na 17 000,- což už je malinko lepší.
Ale potřeboval bych se ujistit zda vše sedí a nemám tam nějaké nekompatibilní komponenty. Případné připomínky stále uvítám.

Sestava: https://www.czc.cz/8b159aupd8ir48ir3o72kb52a9/sezn am

Děkuji.

Funkční to bude, chybí napájecí kabel zdroje a jeden nasávací 120mm ventilátor do přední části krabice + pokud bude třeba tak ještě jeden odsávací nahoru.
Jinak, pokud chceš ještě více šetřit tak lze použít i Intel Pentium G4560 který umí taky čtyři vlákna.