Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Windows Vista

Zdravim,
mam tady postarší NTB, kde budu reinstalovat Windows (Vista SP2). Následně chci vyhledat a nainstalovat aktualizace. Vím, že u Win 7 normálně trvá vyhledání aktualizací hodně dlouho (nebo se nevyhledají vůbec), pomůže instalace KB3102810. Je nějaká takováto KB i pro Win Vista, aby se aktualizace vyhledali hned?
Díky.

pomůže instalace KB3102810

to samozrejme neni pravda, ten update pomohl jen malemu procentu lidi, ostatnim to nejde dal i pres ten update.

osobne jsem tahal pro Visty updaty rucne a pak je instaloval s odpojenou siti a casem jsem na to zacal kaslat, ale ted by mely vyjit finalni updaty s koncem podpory, tak zvazuju, jestli je instalnout.

Neco jak zrychlit instalaci pro Visty jsem nasel tady, ale jeste jsem to nezkousel:

https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/ windows_vista-update/windows-update-nestahuj%C3%AD -se-aktualizace-pro/235262a9-204a-40c5-ad63-734964 c3bc34

Ono sa to vzdy meni, pretoze vzdy ked MS zaktualizuje win32.sys ci ktory komponent, tak to prestane fungovat a treba rucne tu aktualizaciu tej jednej veci nainstalit, takze tie potrebne KB sa menia ca kazde 3 mesiace, musis mat zrovna tu aktualnu.

Naposledy som sa s tym babral pred tyzdnom, ptz som zas zistil ze v decembri to prestalo fungovat, ked MS aktualizoval zas ten skurveny subor.
Aktualny zoznam je tuto:
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/ windows_vista-update/updates-not-working-it-has-be en-searching-for/92cd6922-17f6-4730-b46b-91a480b95 dd3?msgId=1ef00080-91e9-4ffa-a5a3-92f6ecd69c32

As of 14-Mar-2017, the updates that must be installed on your system to speed up Windows Update are: KB3191203 (rel. 11-Oct-2016); KB3203859 (rel. 08-Nov-2016); KB3205638 (rel. 13-Dec-2016); KB4012497 (rel. 14-Mar-2017); KB4012583 (rel. 14-Mar-2017). If IE9 is installed then KB4012204 (March 2017 cumulative update for IE9 for Vista) could also help

tu nam išlo len o to aby sa dokončilo vyhľadavanie aktualizacii v ovl.panel - windows update, a potom to už nainstali všetky. Keby som nenainstalil tie 4 ručne, tak to vobec ani nedokončí vyhľadavanie aktualizacii.
Tu KB4012598 to už potom nainstalilo samo, som to teraz pozrel. Diky a zdravim do čiech, ja už som v SR :)