Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém nenačte fotky z fotoaparátu

Dobrý den, potřebuji prosím poradit.
Mám fotoaparát Canon PowerShot A590 IS - když zapojím přes kabel do PC, tak se "nainstalují" ovladače. Problém je v tom že se nenačte zařízení (fotoaparát) do PC, takže si nemohu prohlédnout fotky.
Zkoušel jsem už několik oprav v registru i ve správci zařízení, ale nic nefungovalo... prosím o radu jak "to" spravit.
Děkuji
Honza520

Dostupné ovladače (0)

Tento výrobek je kompatibilní s vybraným operačním systémem a při připojení k počítači prostřednictvím kabelu USB bude fotoaparát automaticky rozpoznán jako mediální zařízení. Není vyžadována instalace ovladače.

Koukal sem na Gogole obrázky tvůj fotoaparát má sd kartu pokut již máš nainstalované ovladače stačí udělat start počítač a tam bys mněl mít ikonu fotoaparátu a nebo vtáhni sd kartu z fotoaparátu a jestli ti počítač nebo notebook podporuje sd kartu tak jim tam dej počkej až se ti nainstaluji ovladače a dej strat počítač a tam dáš mněl vidět idonu sd kartu tu su rozklikneš a budeš prohlížet fotky.